PRODÁVÁM (SKORO) VŠECHNY KONÍKY I PSY, PIŠTE SI O NĚ DO KOMENTÁŘŮ NEBO NA verca.brzobohata@seznam.cz

Červenec 2010

Týden pauzička :PP

26. července 2010 v 22:14 | Verča |  Život u nás
Ahoj,

asi se zase děsíte že pozastavuju, nebojte. Sem teď jen na dovolené a mám omezenej přístup na net, dá se říct, že žádnej, takže plsss vydržte ještě ten tejden, já sem teď v Severních Čechách. Lezeme tu po horách, jezdíme na kole a možná si zajezdíme i na koních, ale na to se těším upe nejvíc, tak snad to vyjde :)) . Táákže možná sem přidám ještě nějakej článeček, ale neslibuju, ptž je tady moc málo času, sem unavená aaa .. toto je strejdův PC, tak moc díky. Páá :)

Fotky :)) Blue

23. července 2010 v 20:05 | Verča |  Fotogalerie
Tady sou nějaký fotešky od babičky, na těch fotkách je prozatím jen Blue, ale přibudou další s ostatníma koníškama :P :D

Klik CČ

Výstava u koníka!!

19. července 2010 v 18:47 | Verča |  News
Čááu! :PP

Hey, jen sem vás chtěla požádat, abyste se přihlásili (kdo chce) do výstavy u koníka, ceny jsou upe krutý!! Ale potřebujeme, aby se někdo vůbec účastnil .. :D :P Takže plssss tady:


Stránka koníka:

Výstava:

už nwm jaký tutilky, takže: 1.

19. července 2010 v 13:46 | Verča |  Život u nás
Čááu! :))


Mno, tak na ranchi se po dobu mé nepřítomnosti stalo dcl dost věcí. Třeba 1. věc, která mě moc nepotěšila je, že seriál bude asi příští rok, jestli vůbec, ale říkala jsem si, že bych mohla natočit nějakej sama, ale ne tak upe seriál .. mno .. tj jedno, prostě že bych mohla něco točit :D . Jinak sem koníkům změnila poličku. Už nemají tolik místa, protože sou všichni v jedné, ale potřebovala jsem místo. Schleich sem taky přesunula na jinou poličku, většinu jsem osedlala, nauzdila, dala deky a taky ohlávky + vodítka a posadila na ně jezdce, aby to prostě nějak vypadalo. Kylie se mezitím starala o ty naše zlobidla. Chillyho už prostě nebaví dělat na Blue dojem a tak na ni už upe kašle, možná to je taky tím, že už má ze SSD Justu. Teddy, ten je hodnej pořád, prostě takovej oddanej koník svýmu pánu :P . Romance, toho přijali tak nějak všichni kromě Chillyho, ptž mu "prej" ukradl Blue :D . Blue se má dobře, ptž má Romance a taky vyhrála 2. místo na westernových závod, což je velkej úspěch. Portysek se má dobře, pořád ho lonžujeme a protože nemáme zatím jezdce pro Classici .. zkoušela na něm jednou jet Kylie, není těžká, takže to tolik nevadilo, ale radši ho necháme na lonži. Stromy se má taky moc dobře. Je už pěkně rychlej. Onyx si užívá své krásy, pořád chodí před boxama a předvádí se, model jeden :D ! Quick je už velkej kluk a pořád nám roste. Jeho parkurový schopnosti sou dokonalý, třeba jednou přeskočí i Gamina :D . Listern, náš jedinej SM .. mno .. ten se tady na ranchi nudí, chtěl by kamaráda. 

Jo a taky sme se rozhodli, že na Vánoce .. nejspíš na Vánoce, ptž sou nejblíž :D chceme dostat Secretariata :)) 

3. Hodnocení BH

18. července 2010 v 16:12 | Verča |  Hodnocení Breyerů
CČ.

Prosím, prosíím

18. července 2010 v 16:06 | Verča |  Život u nás
Prosíím neuděláte mi někdo dessík? Mě je celkem jedno jakej, ale aby se sem hodil a byl +- letní, žádnou extra námahu nepotřebuju :)) Stačí jednoduchej .. mooc děkuju :))

Hmm .. kdopak to přišel? :D

18. července 2010 v 15:36 | Verča |  Život u nás
Ahoooj!

Moc se mi po vás stýskalo, tak sem se rozhodla, že bych sem zase mohla začít něco přidávat a taky, že bych vás mohla oběhnout. Takže jdu na to! ;) Joo, ale jelikož sou prázdniny, nejsem tu každej den .. ;)) a v srpnu mám soustředění, takže to zase nebude nic, je to se mnou těžký že? :D Ale nebojte .. dneska vám musím všechno napsat, co se stalo na ranchi. ;))