PRODÁVÁM (SKORO) VŠECHNY KONÍKY I PSY, PIŠTE SI O NĚ DO KOMENTÁŘŮ NEBO NA verca.brzobohata@seznam.cz

Srpen 2010

pozastavuju na neurčito

26. srpna 2010 v 10:14
Ahoj, promiňte, ale není čas a ani nálada psát. Nwm někdy sem ještě určitě zajdu ;) (ráda bych zůstala s některýma Sr v kontaktu, oni myslím ví, který myslím já :D )

9. článek

14. srpna 2010 v 12:00 | Verča |  Život u nás
Ahoj!!

Promiňte, že jsem tady jaksi nebyla, ale já sem v Hradci Králové, u ségřinýho kluka. je tu stráášná sranda :D . Mno .. neměla sem čas na chození na ranch, ptž jsem měla to soustředění v Brně a teď sem v Hradci a potom mám zase týden soustředění a to už nebudu doma, ale v Lanžhotě, takže tam nebude vůbec možnost abych se dostala na PC, tak sorry .. snad to chvilu vydržíte :)) Páá

8. článek

9. srpna 2010 v 19:23 | Verča |  Život u nás
Ahoj!

Dneska je upe stráášnej den, byla jsem na tréninku, začínal nám v 10 a končil v 11, tak to byla dcl pohoda. Byla sem s kámoškou v parku, atd. mno a pak následoval 2. trénink a to byla katastrofa od 16 do 17!! PFF hrůůza, sem stráášně unavená!

7. článek - SCH vs BH

6. srpna 2010 v 12:37 | Verča |  News
Mno, tak hodně z vás pořád říká, že Schleich sou vykopávky a Breyer zase jedničky.

Víte, že .. 
* Breyer sou rozbitnější?
* Breyer sou dražší?

No, tady nechci být zase upe proti Breyerům, jak víte, mám jich 9 .. není to sice moc, ale mě to stačí .. zatímco Schleichů mám 32 .. Je to rozdíl na porovnání, že? Mno tady máme pár fotek (ne příliš kvalitních ;) )


6. článek

6. srpna 2010 v 12:21 | Verča |  Život u nás
Čááu :))

Změny:
žádné


Novinky z oblasti ranche:
Na ranchi je neuvěřitelnej bordýlek! Takže, dneska se bude uklízet a asi hodně, ptž toto, to je, to není stáj, to je chlívek!!! :-!!


Novinky z oblasti koní:
Koně se mají fajn, dneska jim budou vyčištěny boxy, nově vystlány, atd. 
Chilly - Nwm co dnes pro něj přichystám asi bude mít trénink, aby upe nezlenivěl a taky aby se potrénoval :PP
Teddy - Teddymu dám dneska volno, je to tady takovej koníček k nezaplacení, pořád všem pomáhá, atd. (nevím, kde se to v něm bere, fakt ne :O)
Blue - Blue dnes bude taky trénovat, ale asi jen přirozenou komunikaci
Romance - Ten dnes taky bude mít trénink, nejspíš na drezuru, ptž na konci srpna budou velký závody, tak se musí připravit ;)
Porty + Onyx - Tady ty dva dám do výběhu, ptž pro ně pořád nemáme ty classic jezdce (ale Kylie na Portym může .. nevím co by tomu, ale řekl Onyx)
Hříbata - taky půjdou do výběhu, možná trochu lonž, ale tj celéé


Novinky z oblasti jezdců:
píše Kylie
Hmm,super, jak to tak vypadá, tak dneska mám celej den zahozenej trénovaním koní!! ACHJO!! Proč sem se nestaa něčím jiným, já nevím, třeba barmankou?! No dobře, dneska je odjezdím a večer mám rande s Tomášem, vedle z ranche takovej krásnej westerňák!! A .. 
píšu já
Takže, to by stačilo Kylie, prostě stačilo napsat, že se na to trénování nepopsatelně těší ;) :D


Web:
Mno, tak já vím, pořád vám sem dávám nějaký články o tom, že nemůžu psát, ona to je pravda, ale chápu, že vás to musí nudit ;)) takže .. tak :D naši se prostě pořád hádaj a mě to leze šíleně na nervy a pak mi to poser .. celou náladu. ;))

Mějte se páá :))

5. článek

4. srpna 2010 v 19:32 | Verča
Čau, sem strašně nasraná, nwm co mám dělat, ale sem psat nebudu, sorry, nwm jak dlouho, ale řekněme tomu rodinné důvody ;)

4. článek

4. srpna 2010 v 19:32 | Verča
Čau, sem strašně nasraná, nwm co mám dělat, ale sem psat nebudu, sorry, nwm jak dlouho, ale řekněme tomu rodinné důvody ;)

3. článek

3. srpna 2010 v 20:46 | Verča |  Život u nás
Tak fajn, styl novinek sem ještě nevymyslela :D .. možná takto:


Změny:
-

Novinky z oblasti ranche:
-

Novinky z oblasti koní:
-

Novinky z oblasti jezdců:
-

Web:
-


Šlo by to takhle? Pokud se vám to nelíbí, tak řekněte jj? :))

2. článek

3. srpna 2010 v 13:34 | Verča |  Život u nás
Ahoj!

Možná ste už pochopily, že nevymýšlím žádný Titulky, ale že už píšu prostě jen 1. , 2., .. apod. Mno .. a ještě chci vymazat 2 SRčka .. 
Za 1. to bude Lea Parkr .. takže soorry ..  a nad tím 2 se ještě rozmýšlím .. buď to bude Naty a nebo Verča. Tak zaberte holky, pokud nejste pryč, to toleruju :))

1. první

2. srpna 2010 v 19:20 | Verča |  Život u nás
Ahooj!!

Tak, řekla sem si, že bych začala dělat jinak novinky, prostě nějaký spestření, budu nad tím ještě chvíli přemýšlet, nejspíš to obohatím fotkama, videjkama, apod. Tak doufám, že se to bude líbit. Moc na čtení toho tu už nebude, ptž je stejně jen pár lidí, kteří to čtou. Teď jdu ještě s našima někam ven, takže tu budu zase až pozdě večer, takže tak. Koníka a moni jsem už oběhla... ostatní až večer. Nezlobte se, páá :))

České Švýcarsko - dovolená

1. srpna 2010 v 16:50 | Verča |  Život u nás
No, jak víte byla jsem na té dovolené, bylo to tam celkem fajn, ikdyž sem tam byla s rodičema. Mno .. byla jsem v Severních Čechách a tam sou .. (pozor, překvapení!!) skály :PP prostě ráj pro mě! :D Miluju výšky a lezení, takže, tady je pár foteček a pak hned novinky z ranche po dobu nepřítomnosti :))